top of page
Ontwerp zonder titel-2.png

Het team voorstellen

Christmas Inspirations is opgericht in 2008 als exclusieve B2B-leverancier van het merk Kurt S. Adler in Europa. Sindsdien zijn we jaarlijks gegroeid. Inmiddels zijn onze artikelen te vinden in warenhuizen, tuincentra en speciaalzaken door heel Europa. Ons enthousiaste team vertelt u graag meer over ons bedrijf en onze producten. 

Michel.jpg
Michel Gozeling

Chief Executive Officer

michel@christmasinspirations.nl

DSC00722_bewerkt.jpg
Marco houtkamp

Account Manager NL-BE

marco@christmasinspirations.nl

Carmen.1.jpg
Carmen Voortman 

Financial Administration Specialist

carmen@christmasinspirations.nl

Tim.jpg
Tim Schrama

Sales Manager

tim@christmasinspirations.nl

IMG_5944 5.JPG
Linda Saman

Account Manager

linda@christmasinspirations.nl

DSC06935_edited.jpg
Cindy Lazem

Inside Sales Specialist

cindy@christmasinspirations.nl

IMG_4180_edited.jpg
Wietske Rooks

Stylist

wietske@christmasinspirations.nl

IMG_7789kopie.jpg
Giacomo Colombo

Account Manager Southern Europe

giacomo@christmasinspirations.nl

DSC03215.JPG
Ferry Schraven

Account Manager D-A-CH

ferry@christmasinspirations.nl

DSC00890_bewerkt.jpg
Amber Bouman

head of styling 

amber@christmasinspirations.nl

DSC01447 2_bewerkt.jpg
Reno van der Haas

warehouse manager

magazijn@christmasinspirations.nl

Fey.Groen.jpg
Fey Groen

Designer

fey@christmasinspirations.nl

Suzanne.jpg
Suzanne Mostert
Designer

suzanne@christmasinspirations.nl

IMG_4570.JPG
Rutger Boot

Sales & Logistics Support
rutger@christmasinspirations.nl

Alissa_Scholte.JPG
Alissa Scholte
Magazijn/ Styling

alissa@christmasinspirations.nl

Monique Hienkens.jpg
Monique Hienkens

Manager Operations

monique@christmasinspirations.nl

                         
                                     Trade agents

Romain_bewerkt.jpg
Romain Gernigon

Commercial Agent France

romain@christmasinspirations.fr

DSC02651kopie.jpg
Gianni di Girolamo

Commercial Agent Italy

giannidigirolamo@libero.it

Duurzaamheid

We geven om
onze planeet

Ontwerp zonder titel-2.png

Hoe wij bijdragen aan een betere wereld

We geven niet alleen om Kerstmis, maar proberen ook bij te dragen aan een betere en leefbare wereld:

 

  • Verpakking zoveel mogelijk te verminderen.

  • Waar mogelijk gebruiken we PET in plaats van PVC.

  • Bestellingen samenvoegen om de verzending milieuvriendelijker te maken

  • Lichten en elektrische apparaten uitschakelen als ze niet in gebruik zijn.

  • We werken met door Disney goedgekeurde fabrieken

  • Waar mogelijk gaan we met de fiets naar het werk (met onze eigen CEO als voorbeeld)

bottom of page